HAFTALIK PAZAR

Kırsal Kalkınma ve Sağlıklı Gıda için El Ele!

 

Bir hayalimiz var!

 

Herkesin sağlıklı gıdaya erişebildiği, üreten çiftçinin emeğinin karşılığını aldığı, mutlu ve güler yüzlü insanların ülkesi olmak!

 

Bu dayanışma öyküsünü Anadolu Kalkınma Kooperatifi olarak sizlerle birlikte yazmaya hazırlanıyoruz. 

Size en yakın bölgede yerli üreticiler tarafından üretilen, meyve ve sebzeleri en taze en hızlı şekliyle, bahçeden kapınıza getiriyoruz.​
 

Kırsal kalkınma ve organik tarımın teşvik edilmesi amacıyla başladığımız hizmetimiz, kadın kooperatiflerinin desteklenmesi, kadınlarımızın  ve gençlerimizin üretime teşvik edilmesine destek vermeye kadar bütünsel kalkınma amacıyla kurulmuştur.

İlk olarak uygulamamıza Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla,  Ankaralı çiftçiler ve kooperatifler ile başladık. 

Çok yakında İstanbul, İzmir, Adana, Mersin, Muğla, Trabzon ve Rize başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmetlerimize devam edeceğiz.

Sizler de yerel üreticilere destek vermek amacıyla pazar alışverişinizi aracız şekilde  haftalikpazar.com  üzerinden yaparak kırsal kalkınmaya destek verebilir, her hafta 'sezon ürünlerimizi' kapınıza en taze şekliyle sipariş edebilirsiniz.

#HaftalıkPazar Kazandırır!